Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara'nın en nezih semti olan Çankaya'da günlük kiralık dairelerimiz ve profesyonel kadromuzla sektöre hizmet eden öncü bir firmayız.
Şehir merkezine, alışveriş merkezlerine, metro ve hastanelere yakın günlük kiralık daire seçeneklerimizle misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bir evde olması gereken her imkanı sunarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firmamız 7/24 dairelerimizde konaklayan müşterilerimize her türlü ürün ve teknik bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Günlük kiralık dairelerimizde konaklamak her zaman otellerden daha ekonomiktir. Hijyen ve temizliğin en üst seviyede tutulduğu, özel mimarlar tarafından zevkle dekore edilmiş, son derecede rahat edebileceğiniz bir ortamda, nezih ve ferah günlük evlerimiz sayesinde dar ve sıkıcı otel odalarından kurtulabilir dileğiniz kadar keyifli ve güvenli vakit geçirebilir, istediğiniz gibi dışarıdan çeşitli siparişlerinizi verebilir, kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Herhangi bir otelde yapacağınız konaklamalarda kişi başı ücret öderken, Günlük Kiralık Dairelerimizde konakladığınızda ödediğiniz ücret kiraladığınız dairenin kapasitesi ile aynı orantılıdır, kaç kişi kalacağınız dikkate alınmaz. Bu sayede kendi mutfağınızda kendi zevkinize göre yemeğinizi yapıp, misafirlerinizi evinizdeymiş gibi ağırlayabilir hatta kalmalarını isteyebilirsiniz. Artık sizde ev ortamına adım atın, hesaplı konaklamanın keyfini yaşayın! Kişi başı ücret değil dairenize kira ödeyin ve kendi evinizde olmanızın tadını çıkarın.


Paylaş: